Noriu pasakos
Neringa Tik

Knygas galima užsisakyti elektroniniu paštu

noriupasakos@gmail.com

Jeigu pageidaujate, knygas atsiųsime su autorės autografu. 


 
KNYGOS

„Stebuklingas Mėtos pasakų pasaulis"

Tai – ketvirtoji rašytojos knyga, kuri supažindins skaitytojus su nepaprastai žavia mergaite Mėta!

Ji aplink save regi daug keistų dalykų, nuolat svajoja ir žavisi pasakomis. Kartu su ja keliaudami sutiksime kalbantį dramblį, spalvotus sliekus auginančią žirafą ar obuoliais kvepiantį narcizą. Ši nepaprasta mergaitė nuves mus į stebuklingą mišką, kuriame auga gardaus šokolado medžiai, takeliai grįsti vafliais, žydi margaspalvių sausainių gėlės, o danguje šokinėja cukrinės vatos debesys. Jos pasakose laksto mėlyni kiškiai, skraido baltos varnos, margintos raudonais taškučiais, šmirinėja žalios lapės, o rožė iš savo skrybėlės ištraukia ne tik zuikį, bet ir šimto metrų ilgio smauglį, kalbantį kamuolį ar gėlėtą begemotą!

Neįtikėtinos istorijos, žavūs pasakų herojai ir spalvingos iliustracijos džiugins ne tik vaikus, bet užburs ir sudomins kiekvieną!

Ar norite kartu keliauti į stebuklingą Mėtos pasakų pasaulį?

Kaina 6 Eur

„Pasakos iš Mėnulio“

Tai penktoji, naujausia rašytojos knyga, kuri supažindins skaitytojus su mažais ir smagiais Mėnulio kaimelio gyventojais nykštukais.

Jiems teko ypatinga užduotis – padėti vaikams. Piktoji ragana pagamino kerus, kuriuos užlašinusi ant saldainių išdalino vaikams. Visi, valgę užburtų saldumynų, nebegalėjo keliauti po sapnų karalystę. Nykštukams teko išsklaidyti burtus. Stebuklinga obelis jiems pasiūlė puikią idėją – sukurti pasakų knygą ir nusiųsti vaikams, kad jie vėl galėtų sapnuoti.

Ši užduotis nėra lengva, tad mažiesiems knygos herojams teks rimtai paplušėti.

Smagi istorija, žavūs nykštukai ir spalvingos iliustracijos užburs ir sudomins kiekvieną.

Puslapiai: 64

Metai: 2019

Kieti viršeliai

KAINA 8 €

Spalvinimo knygelė

Pasakos iš Mėnulio

Tai spalvinimo knygelė, kurioje ne tik maži ir smagūs Mėnulio kaimelio gyventojai nykštukai, bet ir kiti pasakų herojai.

Knygoje 20 paveikslėlių. Šalia jų – smagūs tekstai. Knygelė skatina spalvinti ir išlaisvinti vaizduotę.

Formatas: (A4 formatas)

Puslapiai: 20

Minkšti viršeliai

Metai: 2019

KAINA 5 €

„Saldi miesto pasaka“

Tai – eiliuota istorija apie debesis, trolį, vėžį, nykštukus ir laimę. Čia ir vorai mezga megztinį, ir tarakonai žaidžia krepšinį, ir skruzdės medžius puošia saldainiais, o nuotaikinga istorija ir žaismingos iliustracijos nukelia į užburiančią pasaką ir leidžia pažvelgti į daug kartų matytus vaizdus šiek tiek kitaip... Kaip manote ar herojams Panevėžyje pavyks surengti saldžią šventę?

Formatas: 21 x 30 cm. (A4 formatas)

Puslapiai: 20

Metai: 2017

Minkšti viršeliai

KAINA 5 €

„Elenos istorija. Labirintų paieškos“

Tai nuotykių istorija apie mergaitę Eleną, kuri gyvena XVI amžiuje ir nepaprastai žavisi visai netoli gyvenančia didike Barbora Radvilaite.

Ji kartu su energingomis dvynėmis bei kaimynu Jonu svajos ir leisis į nuotykį ieškodama paslaptingų labirintų.

Formatas: 17,5 x 25 cm.

Puslapiai: 93

Metai: 2016

Kieti viršeliai

IŠPARDUOTA

„Kaip nykštukai Kalėdų džiaugsmą dalijo“

Tai - eiliuota pasaka apie nykštukų šeimą. Ji atkeliavo į Panevėžį, norėdama žmonėms išdalyti gėrį, švelnumą, meilę ir pagarbą. Tačiau ši užduotis nėra lengva, tad į pagalbą teko pasikviesti net Kalėdų Senelį.

Tai smagi, užburianti pasaka, kurią perskaitę norėsite ištarti: „Gera čia“ ir šiek tiek kitaip pažvelgti į daug kartų matytus vaizdus.

IŠPARDUOTA