Noriu pasakos
Neringa Tik

Ar norite kam nors padovanoti kelionę į stebuklingą pasakų šalį? Gal norite nustebinti Jums artimą ir brangų žmogų? Sukurkime tai, ką jis galėtų išsaugoti ir prisiminti. Tai, ko neturi niekas kitas. Originalią, išskirtinę, nuostabią, asmeninę PASAKĄ. Tai - dovana, kuri tiks bet kokio amžiaus žmogui, bet kokia proga. 

Kuomet žmonės išgirsta kuo užsiimu, aikteli iš nuostabos. Dažnai tenka aiškinti, kas yra eiliuota, asmeninė pasaka. O juk tai puikiausia dovana ir vaikui, ir suaugusiam žmogui. Pasakos skirtos visiems, kurie nori keliauti į stebuklų šalį ir dar kartą išgyventi įvykius, kurie paliko ryškų pėdsaką jų gyvenime. Arba tiesiog pasvajoti. Juk pasakos būna saldžios ir skanios, jose vyksta keisčiausi dalykai, čia gali musė važiuoti dviračiu, liūtas gėles sodinti, balti krokodilai gali skraidyti tarp cukrinių debesų, o arbūzų šeimyna keliauti į kosmosą ieškoti lobio.

Asmenines pasakas galima dovanoti bet kam, bet kokia proga. Rašiau Kalėdines pasakas, kūriau pasakas gimtadieniams, krikštynoms, vestuvių jubiliejams. Dabar sulaukiu pačių įvairiausių užsakymų. Teko kurti reklamines pasakas, mano kūriniai jau pradžiugino ir aštuoniolikmetį vaikiną, mokyklos baigimo proga, ir  aštuoniasdešimtmetį dieduką. Rubinais spindinčią pasaką sukūriau ir sutuoktiniams 40-ųjų rubininių vestuvių metinių proga. Teko kurti ir žmonėms, kurie norėjo įteikti dovaną bendradarbei, išėjimo iš darbo proga.

Pagrindiniu herojumi visada bus žmogus ar šeima, kuriam ar kuriai ir yra skirta pasaka. Užsakovas tik papasakoja svarbiausius faktus, apibūdina žmogų, jo pomėgius, gyvenamąją vietą, darbo aplinką, ar tiesiog pasako tai, kas jam atrodo svarbu, o aš jau visa tai perkeliu į pasaką.

Nesvarbu koks jums artimo žmogaus amžius, svarbu, kad žmogus mokėtų džiaugtis, svajoti. O jeigu pamiršo ką reiškia šypsotis, mes jam galime sukurti asmeninę pasaką. Tai - įsimintina ir originali dovana kiekvienam.

Ar norite kam nors padovanoti kelionę į stebuklingą pasakų šalį?


Pasaka - puiki dovana